Kochamy Amatorów!

Niektórzy po jakimś czasie trenowania pole dance i oglądania w internecie występów różnych pole dancerów dochodzą do wniosku, że też mają coś do pokazania światu. A gdzie można pokazać się na scenie? No na przykład na zawodach pole dance!

Zawody dla amatorów pole dance

Na początku tego roku byłam na I Mistrzostwa o Puchar Verticats Bereniki Nienadowskiej, o których możesz przeczytać tutaj. Były to pierwsze zawody wyłącznie dla amatorów, które miałam okazję obejrzeć. Do tej pory pamiętam niektóre kreacje artystyczne, uwierzcie mi, te amatorki były amatorkami tylko z nazwy i braku przeszłości na scenach innych zawodów. To doświadczenie wzbudziło moją ciekawość, czy takie przedsięwzięcie może się udać na ogólnopolską skalę?

I jakby w odpowiedzi na moje pytanie zawody Sensual Championship w tym roku zatytułowano Love Amateurs! To obiecująca nazwa i jestem niesamowicie podekscytowana wszystkim, o czym opowiedział mi Mateusz Nawrocki, organizator Sensual Championship Edition Love Amateurs.

Dlaczego tak bardzo interesują mnie zawody pole dance dla amatorów?

Według mnie amatorzy to prawdziwy rdzeń społeczności pole dance i jestem zachwycona pomysłem poświęcenia im 100% uwagi na zawodach. Poza tym chciałabym zobaczyć swoje kursantki na scenie! Bardzo mało mamy zawodów pole dance dedykowanych wyłącznie amatorom. Najczęściej dla amatorów przeznaczona jest jedna kategoria i zastanawiam się, czy taki amator nie boi się zgłaszać na duże zawody? A z drugiej strony, fajnie byłoby, żeby amatorzy też mogli wystąpić na profesjonalnej scenie, więc idea “dużych” zawodów tylko dla amatorów jest szalenie ciekawym rozwiązaniem!

Dlaczego warto zgłosić się na te zawody?

Nagrody za zakwalifikowanie się.

Po pierwsze, już samo zakwalifikowanie się na zawody daje pewne korzyści. Dowiedziałam się, że zawodnicy występujący 7 grudnia będą mieli zagwarantowany nocleg z piątku na sobotę. To ważne, że zawodnik nie musi się martwić o to, czy będzie wypoczęty, czy zdąży na próbę, albo po prostu, nie będzie musiał zaprzątać sobie głowy znalezieniem hotelu. 

Z rozmowy z organizatorami dowiedziałam się również, że każdy zakwalifikowany zawodnik otrzyma w nagrodę darmowe zdjęcia od Tomasza Gasa! Nie znam konkretnej ilości, ale umówmy się, jak Tomek zrobi fotę to można ją oprawić w ramki i z dumą powiesić nad łóżkiem. Więc zawsze warto!

Piękne wnętrze klubu


Wystąpić warto tym bardziej, że wnętrze Starej Przepompowni ma niesamowity klimat. Scena jest na tle witraży, które dają niesamowite efekty gdy wpada przez nie światło! Organizatorzy powiedzieli mi, że w tym roku zawody rozpoczną się o 12:00, żeby zapewnić uczestnikom odpowiednie światło podczas występów. Trzymajmy kciuki za pogodę, bo zdjęcia mogą wyjść niesamowite!

Sensual Championship coraz bliżej – 8 grudnia!Druga i ostatnia pula biletów ruszyła. Bilety do nabycia online pod…

Opublikowany przez Sensual Championship Piątek, 16 listopada 2018

Nagrody dla zwycięzców

Dowiedziałam się, że dla zwycięzców tym razem przewidziano nagrody pieniężne! Coraz częściej słyszy się o takiej formie honorowania najlepszych pole dancerek i pole dancerów. Tym bardziej cieszy, że przewidziano takie nagrody dla Amatorów, którzy nie “zarabiają” na tym, że są najlepsi, tak jak mogą to robić osoby profesjonalnie zajmujące się pole dance.

Jury

To ja może najpierw podam nazwiska Jury na zawodach. Będą to: Karolina Grzywaczewska, Anastasia Skukhtorova i Mario Turco. (Jeśli nie znacie kliknijcie w linki w nazwiskach). Niejeden profesjonalista pole dance marzy, żeby wystąpić przed tak zacnym gronem, a tutaj amatorzy będą mieli możliwość otrzymać oceny od swoich idoli i światowej sławy pole dancerów!

Sensual Championship Edition Love Amateurs.


Wszystkie informacje potrzebne do zgłoszenia znajdziecie na wydarzeniu w linku.
Do zobaczenia 7 grudnia w klubie Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim!

 


Jeśli tekst Ci się podoba – napisz mi o tym. Jeśli nie, tym bardziej napisz!

Przyjemnie się czytało? Udostępnij!

Chcesz być na bieżąco? Dodaj do ulubionych i obserwuj profil Rurka zamiast biurka

 

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Kochamy Amatorów!”

Możliwość komentowania została wyłączona.